Imao sam kamen zaglavljen u zucnom putu koji mi je izazvao zapaljenje zucne kese, pankreasa i slezine. Kamen mi je izvadjen rcp metodom. Da li je obavezno odstranjivanje zucne kese ili se pravljenje kamena moze regulisati lekovima ili nekom drugom metodom. Unapred zahvalan, dusan

    Odgovoreno: 27. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #54217

    • Poznata mi je metoda erpc-a, pokusao sam na vma ali nisam mogao da izdrzim do kraja. Cestitam vam na izdrzljivosti