Postovanje, imam gastritis i kilu na zelucu. Radjen je eho abdomene, eho srca i sve je u redu. Test na helikobactery je negativan. Imam ubrzan puls, ponekad bol u zelucu, gusenje, ponekad imam osecaj da mi se koci leva ruka. Krvna slika je u redu. U pocetku sam pila nexium a skoro godinu dana pijem famosan 20mg, i ponekad bromazepam 1, 5mg. Koliko moze da steti ova terapija organizmu i koliko je preporuceno vremenski uzimanje ove terapije?

    Odgovoreno: 28. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #53343

    • Sa velikim postovanjem lekara bez kojih se nemoze moj ujak je imao slicne probleme tj isti problem isao je kod neke zene za tu zeludacnu kilu da mu to sredi a za gasove je gel od aloje vrhunska stvar zahvaljujuci tome izbegao je hirusku intervenciju