Postovani doktore, imam 18. Godina, visoka sam 168cm, 45kg. Imam uzasne zdravstvene probleme. . Prije dva i po mjeseca imala sam proljevastu stolicu (trajalo je oko mjesec i po) , i prejake bolove u dijelu grudnog kosa, koji su neizdrzljivi pogotovo kada jedem (svaki zalogaj me boli) . Stolica se normalizirala jedno sedmicu dana, medjutim se povratilo isto stanje, proljevasta stolica (zute-svijetlo smedje boje) , te sam primjetila krv koja je nastupila poslije stolice, ali se to samo desilo u jednom danu. I dalje imam proljevastu stolicu, idem u wc pola sata nakon jela, te je bol u prsima jos uvijek prisutna. . Sta preporucujete?? Hvala unaprijed na odgovoru. .

    Odgovoreno: 18. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #53173

    • Moja sestra ima morbus cron pa slucajno znam da je imala slicne simptome ali dugo nisu mogli da joj uspostave dijagnozu. Moguce da kod tebe to nije slucaj ali najbolje je da ti gastroenterolog uradi i ispitivanje na antitela koja ukazuju da li se radi o toj bolesti ili ne. Da znas nije tako strasna, dobijes terapiju i mozes ziveti sasvim normalno. Proveri da nije slucajno to. Pozdrav,