Postovani, dijagnoza mi je: gastritis, pylorospasmus gradus gravis, elevatio hemidiaphragmae sinistrae, hiatus hernia ventriculi axialis. U svodu zeluca veci vazdusni mehur ne uocava se reflux. Uobicajeno lupanje srca narocito kad legnem ne retko i otezano disanje narocito predvece. Pritisak 130-140 sa 90-100 nikakva posebna terapija. Molim za savet i misljenje unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #50316

    • End. Dg; hernia hiatus axialis, oesophagitischr. Pangastrit. Bulbit. Imam problem nakon jela (bez razlike kolko sam pojeo dali mnogo manje ili vise) ako ostanem u sedecem stanju imam velikumuku ako ustanem dodje mi da uzdrignem da ispustam gasove stomak mi se duva i mi jew bolje a kad ne ispustam gasove i kad ne zdrigam mnogo mi je lose. Cak se i nerviram. Ako biste mi dali neku terapiju bio bi vi mnogo zahvalan. Unapred hvala.