Postovani doktore, pre par dana sam dobila odgovor da zeludacna kila moze imati veze sa srcanim tegobama. Mozete li mi reci na koji nacin se te tegobe mogu umanjiti tj. Sanirati? Imam 28 god i u 9 nedelji trudnoce sam, gvozdje je nesto malo snizeno pa sam dobila da pijem 2x1 totheme. Svaki put kad popijem tegobe se pogorsaju, desava se probadanje u predelu srca, vrlo je neprijatno. S obzirom da sam u drugom stanju, brine me zeludacna kila u mesecima trudnoce koji predstoje. Molim vas posavetujte me. Koliko je opasna zeludacna kila, s obzirom da je sa strane srca. . Da li utice na rad srca? Hvala vam.

    Odgovoreno: 18. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49440

    • Imam slicne probleme. Muci me ubrzan ouls s vremena na vreme, pogotovo ujutro i kad sam mirna. I kiselina mi pravi probleme.