Postovani doktore imam jedno pitanje vec evo godinu dana non stop mi krce creva i kad jesam gladan i kad nisam uvek isto te jedno ijako se najedem opet ista prica neprodzu ni 5 minuta opet krcu creva opet isto te jedno nemogu vise da se smirim jednostavno dojadilo mi vise ovo neznam sta da radim umoran sam od sebe stalno krce creva a sto je najgore u svemu ovome sto mnogo brzo ogladnim recimo da sam jeo sada u roku od 1 sat vremena opet sam gladan i non stop pustam gasove koji bi problem bio ocemu je stvar bio bi puno zahvalan na vas odg. Hvala unapred

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49230

    • Imam bolove desno iznad pupka, stolicu cistu i normalnu jednom ili nijednim dnevno i primjecujem da su bolovi praceni jakim krcenjem creva. . . . Moze li biti ne daj boze neko jako oboljenje ili sta???