Postovani doktore, posto vec oko par meseci imam dijagnostifikovan hipotonican i elongiran (mislim da se to u narodu zove spusten zeludac - molio bih vas da mi potvrdite da li je spusten ili kaskadan) , od vise lekara sam cuo da je najbolje da pijem terapiju ranisan i klomentol i da se ugojim par kilograma i da ce tegobe prestati. Zanima me ovo poslednje, tj. Da li je zaista moguce gojenjem "vratiti" zeludac na masto? Lekove naravno pijem. Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #47226

    • Postavani doktore pre cetiri godine su mi ustanovili da imam spusten zeludac 13 santima pa dali je moguce da uz pomocu pojasa da ga povratim na mesto svoje