Vec duze vreme imam problema sa stolicom. Moze se desiti i po 6 dana da neodem u toalet ukoliko ne koristim caj za procistavanje. Molim vas recite mi je li stetno koristenje ovih napitka u mom slucaju to je alkalax caj. Probala sam i sa prirodnim receptima ali bez uspeha. Kao najveci problem za ovu neredovno stolicu kod mene mislim da je stres. Molim vas za vas savet. Hvala vam.

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #46999

    • Pokusajte sa hri golden seal digestive > tablete za bolje varenje dijetski proizvod. Adekvatna probava hrane je jedna od najvaznijih funkcija u odrzavanju organizma jer bas ovi problemi mogu biti osnov za mnoga oboljenja - gorusica, tvrda stolica, suljevi, gojaznost, problemi sa kozom-. Tablete za varenje zahvaljujuci sadrzaju aktivne lekovite supstance biljnog porijekla, uspesno otklanja navedene tegobe. Za nekoliko trenutaka resava trenutne probleme ali i probleme koji nastaju kao posledica hronicnih oboljenja. _ (iz uputstva za koristenje) mob-0611137342. Pozdrav