Postovani doktore,nakon utvrdjene Candide spp. u nalazu stolice,koristila sam Nistatin tablete,i u prvi mah sam osetila veliko olaksanje.Medjutim,i posle duple doze koju sam pila,i stroge dijete,ja i dalje ne mogu da je se resim!I dalje imam gasove i tacno je cujem kako divlja u crevima, to krcanje je uzasno.Posle krace pauze,danas sam popil Diflukan od 150 mg, pa je moje pitanje da li treba i dalje da ga pijem ali naravno Diflukan od npr 50mg, pocev od sutra ili je ova doza sasvim dovoljna,i naravno
    koliko bi ta eventualna terapija trebala da traje,sa ovim lekom.Takodje radim na podizanju imuniteta,pa bih Vas zamolila da mi preporucite neke kapsule koje su dobre za podizanje imuniteta! Redovno pijem i Probiotic kapsule,i to jednu ujutru i jednu uvece!Inace sam mesecima zbog nje u teskoj depresiji,da mi nije dobro,a uz to jos imam i gastritis!Hvala Vam
    dokotore
    unapred!!!