Imam jedno pitanje za svog supruga zato sam i stavila njegovu sliku jer je on u problemima zato sto misli da ima rak debelog creva jer ima tackicu krvi na papiru i molim vas da mu objasnite sto jasnije kakvo treba biti krvarenje da bi imao tu bolest. Puno pozdrava od bracnog para foki i veliko hvala!

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Stolica je u vecini slu; ajeva izmesana krvlju, stolica moze biti tanka kao olovka, nedovoljno praznjenje, smenjivanje zatvora i proliva, lazni pozivi i anmija su simptoimi i znaci koji su prisutni kod raka debelog creva razlicitih lokalizacija.