Postovani, imam 25god i vec nekoliko god patim od zeluca! Radila sam ultrazvuk abdomena i sve je u redu, zeludac mi je spusten 10cm, imam gastritis. Uvek kad nesto pojedem osecam mucninu i nelagodnost u zelucu, nagon za povracanjem a nisam nikad povratila, , neku tezinu, nemam bolove, kao da mi unutra nesto kuva. Javljaju mi se i gasovi i krcanja u stomaku i crevima, javlja mi se i redja stolica a ponekad i proliv i to mi stvara dodatnu nervozu!!! Nemam helico bact, krvna slika mi je u redu. , inace sam apsolvent i sve ovo mi uliva nervozu ne mogu da ucim i spremam ispite! Sta mi vi savetujete da uradim!! Hvala

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #45137

    • I ja imam patnje sa zeludcem i lenjim crevima. . . Najbolje resenje je da narucis od now foods-a chlorella-u algu sa hlorofilom itd. I acidophilus korisne bakterije da ti sredi crevnu floru i iscisti metabolizam. . . Danasnji doktori su ograniceni znaju ono samo sto su naucili a ne prate danasnje trendove. . . Nadji na internetu lama distributera i naruci acidophilus 2 milijarde i chlorella-u. . .