Letos sam imao problema sa gasovima u stomaku. Od gasova mi je skakao pritisak i nekoliko puta sam isao u hitnu pomoc. Redukovanjem i smanjenjem ishrane smanjili su se gasovi i normalizovan je pritisak. U poslednje vreme imam cesto bolove u stomaku i to u odredjenom polozaju, tj. Kada sedim za stolom a posebno kada sam nagnut napred. Kada se zavalim i kada lezim bolovi se smanjuju i nestaju. Gasove imam ponekad i to najvise ujutru kada ustanem. Stolicu imam normalnu. Molim vas za savet.

    Odgovoreno: 21. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #44944

    • Svako jutro se budim sa naduvanim stomakom, nemam neke jake bolove, samo mi je stomak pun gasova. Radim u Bg-u, ali sam inace iz manjeg mesta, interesantno je da se manje nadimam kada sam u svom rodnom mestu, cim dodjem u Bg hoce stomak da mi eksplodira. Ocigledno je da mi nacin zivota u Bg ne odgovara, stresniji je od onog kakvog vodim u svom zavicaju, hranim se losije, ali mislim da su svakodnevne stresne situacije glavni problem mog nadimanja. Da li to moze da bude razlog?