Poštovani imam bolove u donjem levom delu stomaka (nisu jaki ali su dosadni) i osetim neko žiganje u anusu (ponekad kad podignem nogu tj. Dok koračam) . Imam problema i sa nadimanjem stomaka posle čega slede gasovi (ako ih zadržavam bude neprijatno i bolno) stolica mi je redovna bez krvi. Imam i hemeroide ali mi ne prave probleme. Pre 4 meseca sam bila pozitivna na helikobakter pilori pila sam terapiju omeprol sinacilin i orvagil. Nisam ponovo vadila krv ali bolovi u želudcu su prestali posle terapije. Inače imam 31 godinu i nemam nikakvu bolest. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #44291

    • Imam jake bolove u levom delu stomaka i nadimanje a stolicu sam dao na gljivice i imam kandidu dali su bolovi od toga ili od necega drugog