Nedavno mi je lekar opste prekse utvrdio da imam spoljni hemoroid i stepena i poslao me kod hirurga koji mi je zakazao anoskopiju. Studiram sto podrazumeva dugo sedenje, a vezbanje mi pretstavlja izduvni ventil (zgibovi, sklekovi, trbusnjaci, propadanje. . .) . Posto sad zahladnjuje krecem u teretanu. Ono sto me interesuje jeste sa kojim vezbama mogu da nastavim, posto sam procitao da ne bi trebalo da radim vezbe sa tegovima? Odnosno da li bi npr mogao da nastavim da radim sklekove i trbusnjake. Takodje me interesuje za vijacu i plivanje dal je tacno da su oni preporucljivi za hemoroide pored trcanja naravno.

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #42705

    • Mozes nastaviti sa svim vezbanjem sem za donji deo stomaka. Sa rukama mozes sve