Poštovani doktore, moji simptomi su da nakon jela osećam kao kamen u želucu i stalno poigivanje i osećam kao da mi stoji knedla u grlu, ali mi ona ne stvara problem sa gutanjem znači dok jedem to ništa ne osećam nego odmah nakon unete hrane. Molila bih vas za vaše mišljenje šta bi to moglo biti. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 09. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #41938

    • Postovanje doktore moja mama ima kamen u zeluci zuznihkesi pa kad pocinje da mu boli doze do povracanje temperatura malo itd. I ne znamo sta moze da jede i sta ne moze da jede hvala.