Poštovani, prije tri godine sam imala operaciju slijepog crijeva koje je bilo hronicno upaljeno i sraslo za cekum, nakon operacije pocceli su mi se javljati bolovi u stomaku na lijevoj stani od pupka i ispod lijevog rebarnog luka. Na otpusnom pismu je pisalo da mi je colon visocije postavljen, radila sam sve laboratorijske pretrage krvi i urina, takode vise puta uz abdomena. I svi nalazi su uredni stolica mi je uredna bez sluzi ili krvi. Isla sam i kod ginekologa, urologa, ortopeda, neurologa ali svi su rekli da je sve u redu. Na zadnjem uz mi je receno da imam aerokoliju crijeva i da mi je crijevo izduzeno i dobila sam espumisan ali samo nakon jela koji mi i ne pomaze bas. Bol je nekad veoma jaka i traje po nekoliko dana i u tom periodu stolica je normalna i ne osjecam olaksanje nakon praznjenja crijeva. Pa ako imate jos neki savjet za neke preetrage ili bilo sta. Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 09. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #41859

    • robert kasic 06. 11. 2012.

      Moja mama ima aerokoliju u lijevom hemiabdomenu i zeldac kaskadan edem zida hijatalna klizajuca hernija molim vase misljenje