Postovani doktore,pre dva dana sa spoljasnje strane anusa pojavila se kesica velicine klikera.Predpostavljam da je u pitanju hemoroid.Nemam bolove.Trenutno mazem Fakut kremom (boravim u Nemackoj).Molim Vas za savet.Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2008.
    • Poastovani, U mast koju koristite, stoolica treba da Vam bude svakodnevna, da izbegavate ljuto i yacinjeno, gazirana i alkoholna pica. Nosite siroki donji ves i izbegavajte duga sedenja. SAda postoje i tablete za hemoroide kojih sigurno ima i u Nemackoj-Caps. Ginkor forte Pozdrav