Postovani doktore duze vreme nekih 5 godina konstantno u predjelu zeluca s leve strane nakon jela osjecam bol u velicini ping pong lopte. Slijedi podrigivanje i bol nestane. Gasove je pun zeludac kao i flatulencija. Imam gastritis, drugo nista. Imam bolove u zglobovima i poviseni reuma faktor, radi se o neku autoimunu reakciju. Ostalo je sve u redu. Ima li veze izmedju autoimune reakcije i digestivni trakt. Dali su enzimi u pitanju? Sta da pijem? Hvala

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41231

    • Jelena i ja sam isao na sve moguce pretrage i imam sve ove simptome kao i ti. Kako se sad osecas?