Molm vas za savet, kako da se hrani osoba koja ima kilu na želucu i da li možete da mi preporučite neki lek koji je efikasan kada imam problem sa kilom. Do sada sam dobijala famotidin icisap ali nisam nešto zadovoljna sa njima. Imam40g. Hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      I9zbegavajte pikantnu, teško svarljivu hranu, bez gaziranih napitaka slatkiša, posebno čokolade i alkohola. Imajte više obroka u toku dana sa manje hrane. Spavajte sa podignutim uzglavljem od lekova predlažem controloc od 40mg, 2x1, paola sata pre jela 8 nedelja.