Vec dugo vremena imam problem sa stolicom i stalni bol ispod zavrsetka desnog rebra kiselina podrigivanje i vjetrovi za neizdrzati molim odgovor

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Predpostavljam da imate zatvor. Treba da vam je astolica redovna, samim tim će se gasovi i smanjiti. Ako je pak reč o zatvoru i gasovima, potencijalno imate kandidu u stolici. Kiselina i podrigivanje su povezane najverovatnije sa želudačnom kilom.