Zadnjih nedelja tokom vršenja velike nužde krvarim. Imao sam problema sa šuljevima, nikada nisam bio kod lekara zbog toga. Jedino što sam preduzimao je uz, za mene podrazumevanu higijenu, mazanje masti i melema protiv šuljeva. Pušač sam, pijem kafu dosta, i posao mi je kancelarijski. Šta da radim sem očitog da idem kod lekara?
    Još nešto, molim, krvarenje nije obilno ali je dovoljno da se uplašim za svoje zdravlje.