ostovani profesore imam 32 godine i pre jednu godinu uradila sam snimanje zeludnika i dijagnoza je bila incompetentio cardiae. Antrum gastritis chr.gr. lavioris. pila sam nexium ,rudakol,i demetrin mesec dana. Sada posle godinu dana imam tegobe ,boleo me ceo stomak i osecala sam nadutost, a kad mi je stomak bio mnogo nadut imala sam i problema sa disanjem,pa sam opet bila na kontrolu i doktor mi je napisao dijagnozu colon irritabile i sada treba da snimim debelo crevo.Pravila sam eho i sve mi je u redu pa se pitam koliko ovo moze da bude na psihickoj bazi? I molim za vase milslenje dali treba da uradim ovo snimanje posto znam da se radi o dosta neugodnom snimanju? Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 03. 2008.

Komentari na pitanje: #3638

    • Obavezno trazite totalnu anesteziju za pregled debelog creva. Pregled je vrlo neprijatan, i na momente vrlo bolan. Zelim vam brzo ozdravljenje