Postovanje, imam problem sa bijelim naslagama u ustima,koje prati i povecano lucenje pljuvacke.Takodje i usne mi se stalno suse i perutaju. Takvo stanje traje vec vise od 5 godina. Radila sam nekoliko puta bris zdrijela i usta na kandidu i pokazalo se da je sve u redu.Da li mislite da mozda to ima veze sa radom organa za varenje ili je mozda u pitanju stres, Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 09. 03. 2008.
    • Postovana, Tegobe koje navodite potencijalno mogu da budu povezane sa oboljenjem digestivnog trakta , ali i sa jednom vrstom anemijskog sindroma. Obratite se pre svega specijalisti za bolesti usta koji treba da Vas [-regleda i eventualno predlozi dalje preglede. Pozdrav