Pre 2 god mi je odstranjena žučna kesa, još uvek imam bol ispod desnog rebarnog luka, uradjen rcp, nalaz bo, na mr-stenoza žučnog kanala, više od 2 god svakodnevni vodene, sluzave stolice, uradjena kolonoskopija, nalaz bo. Endoskopija želuca-atrophia chronika. Terapija: ursosan i kreon vec 6 meseci, ali bez velikog poboljšanja. Puno sam omršala, iscrpljena sam, stalno drhtim, nemam apetit.
    Molim vas za savet, niko neće de me sasluša i ne znam sta dalje.