Poštovani,
    Imam 28god. i od jeseni 2007. do Septembra 2008. Sam se lečio od Kandide. Napokon, uspeo sam da je se rešim tek posle Hidrokolon terapije. Međutim, juče sam, posle regularne kontrole stolice, dobio nalaze po kojima sam ponovo dobio kandidu (5 kolonija) i još jednu vrstu kandide koja je meni nepoznata - candida sp. (15 kolonija). Interesuje me koliko kolonija se smatra normalnim stanjem kandide u organizmu tj. crevima i da li imam razloga da brinem?
    Hvala Vam što me Vašim odgovorom štedite čekanja po pregrejanim ordinacijama. : )