Poštovani gospodine Nagorni,šaljem vam dopunu za moje ranije postavljeno pitanje:Analiza krvne slike je u normalnim granicama; analiza biohemije:holesterol 6.7; HDL 1.30 LDL 4.6; trigliceridi 1.6; ALT(SGPT) 76 ; GAMA GT 175 ; faktor rizika 5.1 Kao dete od 7 godina preležao sam žuticu u vreme epidemije,druge infektivne bolesti nisam ležao;Kondiciono i fizički sam u odličnom stanju; nisam gojazan jer se bavim sportom.Posle ručka ne uvek popijem po čašu crnog vina.Molim vas kako da stanje dovedem u normalu i molim pokorno za vaš komentar.Pozdrav

    Odgovoreno: 04. 03. 2008.
    •  Postovani, Kada mi se budete javljali za 2 nedelje sa ponovljenim nalazima i nakon terapije molim Vas za odgovot da li ste u detinjstvu prelezali hepatitis A ili B. Prestanite sa unosenjem alkohola, ukljucujuci i vinsko sirce u salati. Od lekova savetujem Caps. Reliv forte 1 dnevno. Tab. Beviplex 3x1,i dijeta bey preteranog unosenja masti. Ponovite nalaze AST, ALT i gama GT za 2 nedelje od pocetka predlozene terapije i javite mi se. Ocigledno da postoji ostecenje jetre. Pozdrav