Poštovani,
    Ponekad mi se javljaju mučnine, ne tako jakog inteziteta, više neki loš osećaj u ustima, trenutni gubitak apetita, tj nemogućnost jela zbog osećaja mučnine. Moram da napomenem da nemam taj osećaj mučnine u želucu već više u grlu. Što se bolova tiče, jedini bol, tj. nešto slično žuljanju javlja se sa desne strane ispod grudne kosti. Kad sam ranije išla na ultrazvuk rečeno mi je da imam savijenu žuč i malo deblju zid žuči. Pre mesec dana radila sam krvnu sliku. Sve je bilo ok osim malo povećanih leukocita i trombocita jer sam tad imala prehladu. Da li mi savetujete da radim analizu na helicobacter pylori? I da li ovi simptomi uopšte ukazuju na to, s obzirom da ne osećam gorušicu.
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 09. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35414

    • Postovani. Pre dva dana osetila sam jak bol u zelucu, i ves tri dana ih imam pojavile su se i mucnine, imam cestu retku stolicu i povracala sam jednom. . . Sta moze to biti?? Unapred hvala.