Imam 29 godina i skoro vec dve godine imam probleme sa ,kako ja  mislim,hemoroidima.  Desava mi se da vidim krv u stolici,to traje 3-4 dana,nekada ako se  napreyem bude vise krvi a nekada samo trag na papiru.Nemam nikakvih  bolova,i desava se otprilike dva puta mesecno.  Molio bih Vas ya svet sta da radim.

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    •  Postovani, Najverovatnije da zaista imate hemoroide. Ipak predlazem da se obratite gastropenterologu da Vam se uraditi rektoskopija, endoskopski pregled zavrsnog dela debelog creva kojim bi se potvrdili hemoroidi. Inace stolica treba da \Vam bude svakodnevna, sa unosite sto vise tecnosti, da iybegavate, ljutu i preterano zacinjenu hranu, gazirane napitke i alkohol. Pozdrav