Poštovani,
    Želim da Vas pitam u vezi mog problema. Naime, utvrđen mi je tumor na levom testisu (imao sam udarac u testise pre 20 g. Tako da mi se testis sve više smanjuje sada je faktički nestalo ali je prisutna kvržica) veličine 2cm, ultrazvukom, čekam da nalaz dobije urolog pa da idem na dalje analize. Također mi je zbog istorije bolesti prostate u familiji pokušano da se pregleda prostata ali nisu mogli da urade pregled jer je ulaz u čmar uzak tako da je veoma bolno. Preko stomaka je pregledana ultrazvukom prostata i rečeno mi je da je normalna. Zanima me zašto je ulaz u čmar toliko uzak. Napominjem da sam imao problema sa hemoroidima pre 3 meseca. Stolica mi je učestala sa čestim retkim pražnjenjem sada bez krvi svetlo smeđe boje, ponekad sa sluzi. Da li je to rak debelog creva i da li se može rak sa testisa ako je maligan proširiti i na debelo crevo. Molim Vas odgovorite mi što pre.
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 07. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #34740

    • Vladimir makivic 07. 08. 2009.

      Još od vojske imam problema sa hemoroidima i probao sa sve moguće načine da ih izlečim. Svake godine je bivalo sve gore. Počeo sam koristiti Vitafon i malo mi je pomagao, ima kriznih situacija ali morate odraditi seme do kraja. Čuo sam od mnogih ljudi koji su alergični na laktozu da su imali slične probleme i sa stomakom i hemoroidima, pa sam pokušao da izbacim iz ishrane sve mlečne proizvode, kiselo i ljuto, alkohol i primetio sam da mi je mnogo bolje. Nervoza i stres također igraju veliku ulogu. Znači moj je savet izbegavati nervozu, alkohol, ljuto, kiselo (pogotovo paradajz supu) i mlečne proizvode. Probajte vitafon. Pozdrav