Poštovani doktore,
    U poslednjih mesec dana osetim bolove u predelu rektuma. Bolovi nisu konstanti, ali povremeno umeju biti i prilično intenzivni. Bolove najčešće osetim ujutro i povremeno tokom dužeg sedenja. Nekada je to i osećaj peckanja ili svraba. Na otprilike 2cm od samog analnog otvora sam napipao nekakvu kvržicu, na dodir potpuno čvrstu ali bez bola. Koliko sam primetio u ogledalu, okolina te kvržice u prečniku od oko 1cm je dosta svetlija a i mekša od okolne kože. Takođe, čini mi se da na toalet papiru povremeno ostane tanak trag krvi. I poslednje, što ne znam da li ima neke veze sa svim ovim ili se samo slučajno vremenski poklopilo, su i bolovi u donjem delu leđa. Moje pitanje je naravno da li svi ovi simptomi zajedno imaju nekog smisla i da li mogu ukazati na nešto konkretno!? Takođe bih Vas zamolio da mi, ukoliko znate, preporučite privatnu ordinaciju u BG, s obzirom da trenutno nemam rešeno pitanje zdravstvenog osiguranja!
    Unapred Vam se zahvaljujem na posvećenom vremenu! Srdačan pozdrav!