Poštovani,
    Interesuje me koliko dugo mogu da pijem probiotik kapsule. Naime, počela sam da ih koristim pre par meseci pre svega zbog problema sa nadimanjem i zadržavanjem vode, ali i zbog nešto povećanog holesterola (oko 6). Uglavnom sam uzimala esi fermental, dok sada koristim probiotic, po jednu kapsulu dnevno. Interesuje me da li se smeju piti neprestano ili ipak treba napraviti pauzu. Napominjem da su mi se problemi sanirali od kada ih pijem, ali da se nadutost stomaka vraća ako ne popijem kapsulu.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 03. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32964

    • Poštovani, zanima me koliko dugo smem da pijem probiotik (medikobiotik) posto imam problema sa stolicom već 5 god. Od kako sam operisala žučnu kesu stalno mi se javljaju proliv i sluz u stolici, a primetila sam da mi mnogo pomaže medikobiotik. Hvala