Poštovani,
    Imam problema sa želudcem već 3 godine, mučnine na nervnoj bazi. Bila sam kod gastrologa radila izduvni test na helicobacter i bio je negativan. Testovi krvi u normali. Pre su bile i jače mučnine po ceo dan, sada su samo ujutro ili kad se unervozim kada, kako da kažem, povratim na prazno, digne se dijafragma i bude mi jako loše. Prepisivali su mu controloc, klometol, xalol (nakon čega mi je stanje bilo gore). Gastroskopija nije predlagana. Volela bih da čujem vase mišljenje jer ovo poprilično negativno utiče na moj život, s obzirom da sam student i da se pred svaki ispit jedva držim.
    Pozdrav i hvala unapred.

    Odgovoreno: 29. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #32636

    • Bila sam vec 2x kod gastrologa i oba puta je rekao da nije potrebno raditi gastroskopiju, iako sam imala uput od lekara opste prakse.