Poštovani,
    Mojoj majci je ustanovljena hijatus hernija. U poslednje vreme je imala dosta poteškoća zbog toga, a u dva jutra je imala i veliki skok krvnog pritiska što se ranije nije dešavalo pa me interesuje da li hipertenzija može biti prouzrokovana hijatus hernijom?
    Hvala!

    Odgovoreno: 29. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #32031

    • Postovani dr imam sina 25 god zali mi se na povremeno "mrdanje ili bolje receno buckanje" na levoj strani tela jedno dva prsta ispod rebra. Sve u svemu nema bolova ili bilo cega drugog sve analize su u redu, mokraca, secer, colesterol itd. . . Fizicki je dobro gradjen oko 75 kg ako imate neki savet javite