Poštovani,
    Ustanovljena mi je hijatalna hernija. Dobio sam saveta od lekara za usaglašen život sa tim oboljenjem. Prošle godine sam pretrpeo stresni napad gde su jedni od simptoma bili duboki udisaji. Sada mi se to ponovo javlja ali više nisam siguran od čega je to? Hernija koja zna da izazove simptome otežanog disanja ili je to kombinovanog porekla kao ostaci simptoma stresa. Ovo mi je gotovo prešlo u opsesiju i čini me nervoznim. Ima li nekoga saveta?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31612

    • Pozdrav, ustanovljena mi je veca hijetalna hernija prije 5 godina tad sam i radila gastroskopiju i ne smijem vise da se usudim pila sam trojnu terapiju i 2 godine od tada mi je super bilo medzutim evo vec 2 godine trpim jaku nelagodu, gusenje me ubija svaki dan nekad prestane pa krene al u vecini slucajeva vise je izrazeno nego sto nije, mimo toga dobijam i aritmiju al ne u tolikim kolicinama kao gusenje, u zadnje vrijeme mi se javljaju bolovi u ledzima dali taj bol izaziva bas ta hernija ili. . ? Hvala unaprijed.