Da li hiatus hernia, ili neki drugi problem sa želucem može da dovede do vrtoglavice, ili do kako bih ja rekla "predkolapsnog stanja" - mučnina, hladan znoj, ludilo u glavi i tutnjnjanje u ušima i jedna opšta malaksalost. Ja sam u tim trenucima proveravala pritisak - obično je vrlo normalan kao i broj srčanih otkucaja. Ono što znam je da nije napad panike - jer sam to prošla i to se svakako drugačije manifestuje. Jako me muče ovakva stanja. Bila sam na svim kontrolama i sve je u redu, samo što znam da imam herniu.
    Hvala

    Odgovoreno: 23. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31577

    • I ja imam iste takve simptome! Kada mi stane zeludac vrti mi se u glavi, gusi me i imam osecaj da cu umreti. .