Poštovani doktore, želela bih da uradim kolonoskopiju kod vas u Varnavi pa ako možete da mi objasnite kakva se anestezija tom prilikom primenjuje (isključivo bih radila u anesteziji)i kakav efekat ima, da li se tom prilikom ništa ne oseća. Unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 02. 2008.
    • POSTOVANA, RADI SE O ANALGOSEDACIJI, DAKLE TO NIJE OPSTA ANESTEZIJA. Tokom pregleda nemate bolove, pospani ste, saradjujete sa mnom tokom pregleda, i ne pamtite tok pregleda. Nakon pregleda ne jedete 2h, a ne mozete da vozite kola 6h. Nikakvih drugih ogranicenja nema. Pozdrav