Poštovani,
    imam devojčicu staru 12 meseci i u stolici sam joj primetila gliste. Starija ćerkica ih je imala ranije, tačnije malu dečiju glistu i pila je Mebendazol. Da li smem da bebi dam sirup soltrik i jer postoji negde gde se mogu uraditi detaljnije analize (neki serološki testovi da vidimo da li je hronična inekcije ili nešto slično) jer kako krenemo da se igramo napolju tako krenu problemi i sa glistama.
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 14. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31039

    • Natasa Gogic 29. 09. 2010.

      Postovani, imam sina od 2 i po godin i cesto mu se javljaju gliste, skoro na svakih 2 meseca pijemo soltrik. Htela bi da znam sta da radim sa njim, mada mi je jedna doktorka rekla da soltrik nije stetan i s vremena na vreme moze da se uzima, ali kako da ocistim dete?