Postovani, da li povecani bilirubini imaju veze sa slepim creevom. Nemam neke bolove ali mi je muka u stomaku! Rekli su mi da imam zilbertov sindrom i da imam vazduh u zeludcu. Ta mucnina mi traje do 7 dana pa prodje. Ako moze vas komentar?

    Odgovoreno: 28. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #29937

    • Janković slobodan 22. 06. 2009.

      Jos pre nekoliko godina imao sam povisen bilirubin, znatno povisen, i tada sam saznao da je bio uzrokovan ishranom i picem, uspeo sam to da regulisem, medjutim, nakon nekoliko godina (6,7 god.) ponovo se uvecao. Osecam se malaksalo, umorno, cak i kada nista ne radim. Predpostavljam da nije u pitanju ishrana, zato sto vodim racuna o ishrani i picu, bavim se sportom (rekreativno), imam 23 godine, studiram...pa ako bi neko mogao da mi kaze u cemu je problem?...ja sam se raspitivao o tome i neki su mi rekli da je mozda na psihickoj bazi (u smislu sekiracije, nerviranja...). Da li je to moguce? sta mi vi predlazete?... unapred zahvalan!!!