Poštovani,
    Molio bih Vas da mi objasnite šta su transeminaze ili enzimi jetre, koje su referentne vrednosti i koja je njihova uloga u organizmu?
    Hvala.

    Odgovoreno: 17. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28927

    • Postovani, imam problem sa transeminazama tri godine. Stalno skacu i padaju a ljekari nijesu ustanovili sta je u pitanju. Nalazi su pokazali da nijesu u pitanju polno prenosive bolesti kao ni jedna druga bolest koja se moze ispitati u ovom dijelu balkana, da li je moguce da je u pitanju neka urodjena anomalija? Unaprijed zahvalan!