Poštovani doktore,
    Molim Vas da mi kažete Vaše mišljenje vezano za zdravlje moje majke . Naime, majka ima 70 godina, 2004. god. je operisala desnu dojku, a pre par meseci se pojavila metastaza na 9. pršljenu. Svi ostali nalazi su uredni. Dijagnoza: c50 Neoplasma malignum mammae / st. Postquadrantectomiam mammae i Dex cum evac. axillae i. sin pp ca tubulare inf. , hg1, igi 0 / 11, er 3, pr 2 (27. 4. 2004.) meta vth 9. Propisana su 3 zračenja i tablete arimidex 1/na dan. Pošto se žali na slabost u nogama i neredovnu stolicu zanima me da li je to posledica tumora na pršljenu ili je od lekova. Da li se posle ovakve terapije može očekivati oporavak i normalizovanje stanja kod moje majke, i postoji li još nešto što bi se moglo uraditi da bi se što pre oporavila? Njen onkolog je rekao da je ova bolest izlečiva u velikom procentu  95% . Voleo bih da čujem i vaše mišljenje!
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 05. 2009.

Komentari na pitanje: #28047

    • Marija Petrovic 20. 07. 2013.

      Molim vas za pomoc. Tati mi je juce utvrdjeno da ima zlocudni tumor grudnog kosa, 4cm, zahvatio je i par mesta na lobanji po 1cm, na plecki i na nozi. Da li imate neki savet, sta da radi, koliko je izlecivo, da li ima sanse neke? Hvala unapred!