Poštovani doktore,
    Ja bih da vas zamolim da mi kažete već godinama imam problem da li je to nervoza ili bol neke druge prirode počinje da mi krči stomak glasno i naravno stvara mi dosta neprijatne gasove koje je jako teško kontrolisati, često imam i proliv i to mi povećava bolove. Stolicu nemam redovnu kako kad nekad idem 2 do 3 puta nekad samo 1. Ja živim u Italiji i bio sam dosta puta na pregledu čak i na gastroskopiji ali ništa mi nisu našli kažu da imam samo malo više kiseline u želudcu i da nije ništa a ja već godinama vučem tu bolest tako neprijatnu. Koristio sam dosta lekova sad uzimam povremeno lansoprazolo 15 mg.
    Ja Vam se unapred zahvaljujem ako bi ste hteli da mi pomognete da se otarasim ove opake bolesti.
    Srdačan pozdrav