Poštovani,
    Molim Vas za savet i pomoć! Već 6 meseci imam učestale stolice 5-6 puta, najčešće samo u jutarnjim satima, uglavnom kašaste. Nalaz stolice na parazite, jaja heliminata, koprokultura b.o. Fobt negativan, u stolici candida. dg. Candidiasis intenstini.
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovana,
      razlog za tegobe je kandida koja je otkrivena. Uzimajte tab. Nisatatin 3x1, 10 dana kao i caps. Bulardi 2x1, 10 dana. Za to vreme izbegavjte slatkiše, belo brašno i mlečne proizvode. Nakon 10 dana pauze posle terapije ponovite pregled stolice. Vrlo često nalaz i dalje bude pozitivan.