Poštovani,
    dobio sam dijagnozu gastritis pa bih da saznam nešto više o toj bolesti - da li i gde o toj temi da pročitam na vašem portalu.
    Hvala

    Odgovoreno: 26. 04. 2009.
    • Poštovana,
      koliko mi je poznato na našem portalu o gastritisu nema teksta. Radi se o zapaljenju sluzokože želudca koja može da bude akutno ili mnogo češće hronično, različite etiologije, najčešće posledica helico pylori infekcije i koje može da bude uvod u neka oboljenja želudca i dvanaestopalačnog creva.