Poštovani,
    Pre dva meseca sam saznala da bolujem od Hepatitisa C, ležala sam na klinici uradili su mi biopsiju sada čekam rezultate prepisali su mi dijetetski režim, pa bih volela ako bi mi neki stručni lekar odgovorio upopšteno šta smem a šta ne bih smela jesti.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 19. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pre svega treba da izbegavate sve ono što potencijalno još više može da ošteti jetru, mislim na toksične materije u svakom pogledu. Izbegavajte teško svarljivu hranu, uzimajte surutku. Detaljnije savete potražite od dijetetičara u Domu Zdravlja.