Poštovani doktore,
    Vadio sam krv i navodim povećane vrednosti - Limfociti 53.7 Monociti 10.3 ASAT SGO 37 ALAT SGPT 61 Bilirubin total 23. Smanjene vrednosti su sedimentacija 8 neutrofili 32.4 bilirubin direktni 4 Jesu li nedostaci odnosno povećane vrednosti zabrinjavajući. Davno sam bolovao kao dete hepatitis B. Patim od depresije ustvari od graničnog poremećaja ličnosti i dugo sam unosio Mirtazepine i Atenolol. Konstatovana mi je masna jetra. Creva mi glasno krče i često imam prolive. Iz straha sam prekinuo sa unosom lekova i komzumpcijom mesa. Pored straha uz želju da oslabim je motiv da povratim libido. Primećivao sam lepotu žena ali bez potrebe da stupim u kontakt i moguće intimne odnose zbog antidepresiva i beta blokatora. Hoću da uživam i volim. Bojim se da se nije ponovo aktivrao hepatitis odnosno da se nisam inficirao obzirom da sam zbog prirode posla dolazio u kontakt sa ovisnicima, prostitutkama, i beskućnicima. Doktor mi ne veruje da sam kao dete bolovao od Hepatitisa B. On tvrdi da sam bolovao od Hepatitisa A. Ne pijem, ne pušim i ne jedem meso.
    Unapred se najlepše zahvaljujem na odgovor.

    Odgovoreno: 17. 04. 2009.

Komentari na pitanje: #25668

    • goran pesic 27. 08. 2013.

      Imam povisen broj monocita 11. 9 da li je to opasno imao sam amboliju pluca, koju terapiju treba da koristim i da li je potrebna?