Imam 23god.prosle god u maju sam operisala slepo crevo u NS.od oktobra do  danas imam jake bolove sa desne strane stomaka,sa pojavom jako ucestalih  gasova,grceva i nadimanja! krvna sl.je u redu,ginekoloski pregled i ultra  zvuk uredni,ultra z abdomena:zucna kesa presavijena,ostalo bo. uradila sam  i kolonoskopiju:sluzokoza uredu,bauhinijeva valvula manja,a sigma je  visestruko presavijena! nista nisam dobila od terapije,a bolovi su toliki  da me ometaju u normalnim stvarima koje sam do sada obavljala. molim  vas,da li mi mozete reci o cemu se radi i kome da se obratim???

    Odgovoreno: 22. 01. 2008.
    •

      Postovana, Postoji mogucnost da imate Kronovu bolest tankog creva, niste napisali da li se u toku kolonoskopije uslo u zavrsni deo tankog creva. Poswtoji i metoda snimanja tankog creva barijumom. U Novom Sadu imate izvanredne gastroenteologe, pa se obratite njima da Vas i klinicki pregledaju. Pozdrav A. Nagorni