Već duže vremena imam problema sa stomakom u vidu bolova u gornjem delu trbuha i levo od pupka. Nekad su to tupi bolovi a nekad osećam neko žarenje i probadanje u tom predelu. Inače pre godinu dana mi je pronađena cista u glavi pankreasa promera oko 2cm, koju kontrolišem na 6 meseci i do sada je ista. Zadnji ultrazvuk pre mesec dana, sem ciste ostalo je bo. Pre godinu dana mi je rađena i gastroskopija i kolonoskopija i nalazi su uredni. Poslednja krvna slika u redu, sem malo povećanog holesterola i triglicerida i ALT neznatno 46 normalno je 31. Analiza stolice na parazite je takođe u redu. Od terapije od doktora sam dobio Probiotik i Ranitidin, ali poboljšanja nema. Zanima me, šta bi moglo biti u pitanju?
    Imam 28 godina i sportista sam, profesor fizičkog vaspitanja i bavim se rukometom.
    Unapred hvala.