postovani profesore,molimvas za hitan odgovor savet i pomoc.moj sin ima  26g.u 10oj g.ustanovljen oligodendrogliom,5 intervencija,u kolicima i  slep.u zadnjih2godine tumor ne raste.sada ima velikih problema sa misicima  atrofirali su.drzi glavu na jednu stranu i nemoze da je ispravi misici  vrata su oslabili.u zadnja 2 meseca ima problem sa hranom.zadjih mesec  dana jos veci problem sada je na infuziji sutra se ukljucuju  aminokiseline.doktor otorinolaringolog kaze da nema spazam zdrela,jezik  pokretan resica pokretna.a on nemoze da jede.dva dana jede i pije pa dva  dana nista ne uzima imam osecaj kao da hrana stoji u jednjaku dva  dana.onda pocne da jede pa opet tako ispocetka.mi zivimo u sremskoj  mitrovoci i neurolog ga leci kod kuce.infuziju takoce prima kuci.neznamo  sta da radimo kome da se obratimo za pomoc.molim vas za hitan  odgovor.takodje nemoze ili nece da prica.pregledan je od strane  urologa,neurohirurga,psihijatra,psihoterapeuta,otorinolaringologa,  fizijatra.terapeut dolazi kuci svaki dan.nema simtome da tumur raste.molm  vas za pomoc.  s postovanjem

    Odgovoreno: 22. 01. 2008.

    • Postovana, Saucestvujem sa VAma ybog bolesti Vaseg sina. Tegobe koje ima sa jelom potencijalno mogu da budu posledica osnovne bolesti. To je samo moja pretpostavka. U Sremskoj Mitrovici imate izvanrednog gastroenterologa dr Lausevica, pa ne bi bilo lose da ga i on pregleda. Slobodno se pozovite na moju preporuku. Pozdrav A. Nagorni