pozdrav,imam 26 god i bavim se rekreativno sprtom ,cini mi se da imam  problema sa varenjem,desava mi se da da imam ceste gasove i krckanja u  stomaku i nadimanja,problem se desava da cesto imam potrebu da podrignem  ali ne mogu,problem resavam tako sto malo trckaram po kuci lagano oko  stola i onda izbacujem vazduh tj.podrignem i izbacujem gasove,stolicu imam  redovnu nekad bude malo zelenkasta i oseca se dosta ali kad kad,molio bih  vas za savet?unapred zahvalan

    Odgovoreno: 22. 01. 2008.

    • Postovani, Najverovatnije se radi o poremecaju u varenju hrane. Predlazem da uzimate tablete Digestala ili festala 3x1. Ukoliko se tegobe ne olaksaju dajte stolicu na pregled na bakterije, gljivice i parazite. Javite mi se da li ima olaksanja tegoba. Pozdrav A. Nagorni