Poštovani,
    imam kamen u žuci oko 12 mm. Nisam imala nekih problema, osim mučnina i bolova u leđima. Pre neki dan mi se javilo pečenje između želudca i pupka, i sutradan bol želudca i ispod desnog rebra kada hodam i na dodir. Da li je sve zbog kamena? Radila sam sondu u junu, manji gastritis i crvenilo dvanaestopalačnog. Vodim računa o ishrani, a doktor mi ne predlaže operaciju žuči.
    Da li se može ovaj kamen nekim lekovima umanjiti i koliko? Šta bi trebalo od analiza uraditi? Nisam nikada imala upalu žuči.
    Hvala unapred